تماس باما 09197293403

بلاگ

کاور مبل ژله ای یا پارچه ای؟

کاور مبل ژله ای یا پارچه ای؟ظریف کاور

مبلمان در قدیم به منظور راحتی استفاده میشد اما امروزه در دکوراسیون منزل ها ، محل کار ، پاساژ ها نقش مهمی دارد و نگهداری درست از آن نیز مهم است ، برخی از افراد اعتقادی به استفاده از کاور مبل ندارند و معتقدند که زیبایی منزل را از بین میبرد اما اگر شما از کاور مبل ژله ای یا کاور های مبل پارچه ای زیبا استفاده کنید میتوانید هم مبلمان خود را سالم نگه دارید و زیبایی را از محل زندگی یا کار خود نگیرید در ادامه مزایا و معایب کاورهای مبل ژله ای و پارچه ای مورد بررسی قرار میگیرند .

مزایا و معایت کاور مبل ژله ای

مزایا و معایب کاور ژله ای ظریف کاور

کمی درباره کاور مبل ژله ای

این نوع کاور جدید هستند و از جنس پلاستیک ژله ای یا pvc درست میشوند ، و با نوار هایی دور این کاور ها دوخته میشود ، و در زندگی مدرن این نوع کاور ها محبوبیت زیادی دارند و امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است .

مزایای کاور مبل ژله ای

 

1. به آسانی تمیز می شوند

شستشو و تمیز کردن این نوع کاور ها بسیار راحت است و نکته قابل اهمیت این است به راحتی کثیف نمیشود ولی به راحتی تمیز میشود ‌، و با یک دستمال به راحتی کثیفی ها از روی کاور پاک میشود .

2. حفظ شکل ظاهر مبلمان

از پر اهمیت ترین مزایای کاور ژله این است که ظاهر مبل شما حفظ میشود و به این ترتیب نه مبلمان شما خراب میشوند نه دکوراسیون شما بهم می ریزد .

3. ضد حساسیت و آلرژی هستند

پلاستیک کاور های ژله ای از pvc هستند و هیچ خطری برای انسان و یا حیوانات خانگی شما ندارد و ضد حساسیت هستند و جنس این کاور ها به گونه تای است که ضد خش می باشد .

4. محافظ قوی مبل

کاور مبل ژله ای نفوذ کثیفی ها درون مبل جلوگیری میکند و در صورت ریختن مایعات (چایی ، آب ، جوهر خودکار ) و مواد غذایی به مبل شما آسیبی وارد نمیشود و حتی به راحتی این کثیفی ها از روی کاور مبل شما پاک میشوند .

5. جدید و امروزی هستند

هرچند این نوع کاور در تمامی سبک های موجود کاربردی هستند ، اما در سبک های مدرن ، مینیمال ، اسکاندیناوی و ….. مورد استفاده بیشتری قرار میگیرند و استفاده از کاور پارچه ای در این سبک ها پیشنهاد نمیشود .

معایب مبل های ژله ای

معایت روکش ژلاتینی به جنس های آن بستگی دارد و این معایب گفته شده در خصوص جنس های خوب صدق نمی کند .

1. پاره میشوند

از معایب روکش های ژله ای به احتمال پاره شدن آن اشاره کرد و لوازم تیز مانند چاقو ،تیغ و …. حساس هستند  البته جنس روکش اگر خوب باشد ماندگاری بالایی دارد و به راحتی پاره نمیشود برای تهیه روکش مبل ژله جنس خوب ظریف کاور را به شما پیشنهاد می کنیم .

2. تغییر رنگ پس از شستشو

در برخی از روکش های ژلاتینی که جنس خوب ندارند و بعد از شتسشو تغییر رنگ می دهند بنابراین از جای مطمئن خریداری  کنید .


 برای تهیه کاور مبل ژله جنس خوب با تماس بگیرید . 09197293403


مزایا و معایب کاور مبل پارچه ای

مزایا و معایب کاور مبل پارچه ای ظریف کاور

کمی درباره کاور مبل پارچه ای

کاور های مبل پارچه ای در گذشته بیشتر مورد توجه بودند و صرفا برای مراقبت از مبلمان استفاده میشدند و حتی برخی از ملحفه های سفید یا گل گلی برای پوشاندن مبل خود استفاده می کردند با گذشت زمان کاور هایی مخصوص مبل در رنگ ها و مدل های زیادی تولید شدند .

مزایای کاور مبل پارچه ای

1. تنوع بالا

گرچه ظاهر مبل شما پنهان می ماند اما تنوع در پارچه میتواند از نکات مثبت کاور مبل پارچه ای باشد و شما در هر زنگ و مدل دلخواهی می توانید کاور مبل پارچه ای تهیه کنید .

2. ماندگاری بالا

کاور های مبل پارچه ای دوام بالایی دارند و مدت های طولانی می توانید از آن استقاده کنید (به شرطی که جنس خوب باشند و بعد از مدتی رنگ کهنگی به خود نگیرند و برخی از این پارچه ها خراب موجب حساسیت میشوند) جنس های کاور مبل پارچه ای عموما از پلی استر و یا ترکیبی از پلی استر و نخ باشد تا ماندگاری بالایی داشته باشند .

معایب کاور مبل ژله ای

1. مخفی شدن ظاهر اصلی مبلمان

بر خلاف کاور های مبل ژله ای ظاهر اصلی مبلمان و رنگ اصلی را مخفی می کنند .

2. نگهداری و مراقبت زیاد

کاور ها برای نگهداری از مبل ساخته می شوند اما خود کاور ها نیز نیاز به نگهداری دارند و در کاورهای مبل پارچه نیاز به نگهداری و مراقبت بسیار بالایی دارند چرا که کثیفی ها به راحتی پاک نمی شوند و یا حتی اصلا پاک نمیشوند .

3. آب رفتگی پس از شستشو

برخی از کاور های پارچه ای پس از شستشو تغییر سایز می دهند البته اگر جنس پارچه خوب باشد هیچگاه تغییرسایز نمی دهند بنابراین از جای مطمئن تهیه کنید


همراهان عزیز من در این پست مزایا و معایب کاور مبل ژلاتینی و کاور مبل پارچه ای را با توجه به تجارب افراد را ذکر کرده ام شما با خواندن این مطلب آگاهی لازم برای تهیه کاور را دارید و می توانید یا توجه به شرایط خود کاور مد نظر خود را سفارش دهید .

از تجربه های خودتان در کامنت ها به ما بگوئید

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای شروع آماده هستید؟

با یک متخصص ظریف کاور صحبت کنید (09219255242)