تماس باما 09197293403

درباره ما

ما یک تیم حرفه که بیش از 5 سال سابقه در تولید انواع کاور مبل ژله ای و پارچه ای داریم مفتخر می باشیم خدمات خود را در سراسر تهران و ایران برای شما عزیزان ارائه دهیم.ظریف کاور

تاریخچه ما

ظریف کاور با تکیه بر دانش و تجربه خود در طول 5 سال گذشته اینک در خدمت شما می باشد . ظریف کاور در سال 1394 شروع به فعالیت نمود و در طول این 5 سال خدمات خود را به نحوی ارائه داد که رضایت کامل مشتریان خود را جلب کرد. یکی از ویژه گی های خوب ما که باعث می شود مشتریان به ما وفادار بمانند ضمانت محصولات مان می باشد.

بعد از مشخص شدن سایز مبلمان ، ابعاد به خیاط مربوطه داده و شروع به دوخت می شود. کیفیت محصولات ظریف کاور از کیفیت بالای برخوردار می باشد و جای هیچگونه نگرانی از این بابت نخواهید داشت. شما کافی هست کاور مبل خود را از ما برای یکبار خریداری کنید جزو مشتریان وفادار ظریف کاور شوید.

شما می توانید با یکی از شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید و اقدام به مشاوره نمایید بعد از مشاوره و تصمیم بر اینکه کاور مبل ژله ای می خواهید یا پارچه ، سفارش شما ثبت می شود و نیز نوع مبلمان شما نیز باید مشخص شود . کارشناسان ما در اسرع وقت به منزل شما تشریف می آوردند تا مبلمان را مشاهده و سایز کاور مبل را مشخص کنند.

آمار و ارقام ما

1
+

کاور مبل پارچه ای

1
+

کاور مبل ژله ای

1
+

تعداد سال فعالیت

1
+

مشتریان وفادار

برای شروع آماده هستید؟

با یک متخصص ظریف کاور صحبت کنید (09219255242)